BAYIMIZ OLMAK ISTER MISINIZ?
 
Tekin Acar Kozmetik’in Genisleyen Aginin Bir Parçasi Olmak Çok Kolay!
Basvuru Sürecini 6 Adimda Tamamlayabilirsiniz!
 
 
 
NEREDEN BASVURU YAPABILIRIM? 
 
Bayilik Sözlesmesi ni indirerek bayilik basvuru sürecini 6 adimda tamamlayabilirsiniz. Basvuru formunuzu eksiksiz doldurup gönderdikten sonra ilgili birimler incelemelerini tamamlayip sizinle iletisime geçecektir. 
 
*Web sitesi haricinde yapilan basvurular degerlendirmeye alinmayacaktir. 
 
BAYILIK IÇIN LOKASYON SEÇIMI KRITERLERI NELERDIR? 
 
Açilacak olan magazanin karli bir operasyon yönetebilmesi için lokasyon seçimi en kritik noktalarin basinda geliyor. Bu sebeple stratejik olarak magazanin konumlanacagi bölgenin nüfus yogunlugu bakimindan zengin olmasi en önemli kriterler arasindadir.
 
Yaya trafiginin en islek oldugu caddeler, tercihen köse magazalar ve AVM içerisindeki alanlar satis potansiyeli yüksek olan lokasyonlar oldugundan, dogru yer seçimi kazançli bir is baslangici yapmaniza olanak tanir.
 
STANDART MAGAZA KONSEPTI VAR MI? 
 
Tekin Acar Kozmetik’e ait standart magaza konsepti bulundugundan, bayilik ve lokasyon anlasmalari tamamlandiktan sonra magazaniza ait dekorasyon islemleri tarafimizca gerçeklestirilir. Geriye sadece magazaniza satin aldiginiz ürünleri, size gönderilen formatta yerlestirmek kalir. 
 
AÇILACAK MAGAZANIN MALIYETI NEDIR? 
 
Açilacak olan magazanin maliyeti, magazanin metrekaresine göre degiskenlik göstermektedir. Bununla birlikte bayilik verilecek bir magazanin minimum 40 metrekare büyüklügünde olmasi gerekmektedir. Marka kullanim hakki, açilacak magazanin ana maliyetini olusturur. 
 
Bayiligini alacaginiz magazada ürün satisi gerçeklestireceginizden, satin alacaginiz ürün maliyetlerini de bu giderler kapsaminda degerlendirebilirsiniz. Satin alacaginiz ürün miktarina göre, ürün maliyetiniz de degisecektir. 
 
Açilisiniza özel tüm dekorasyon, tabela, afis, kutu, ambalaj, poset vb. ürün ve hizmetler Tekin Acar Kozmetik tarafindan karsilanacaktir. 
 
 
 
TEKIN ACAR KOZMETIK BAYILERINI HANGI KONULARDA DESTEKLER? 
 
 • Türkiye’nin en çok tercih edilen kozmetik markalarindan olan Tekin Acar’in marka destegini alarak kullanmaniza olanak tanir.
 • Magazanizin açilisina özel ücretsiz magaza dekorasyon hizmeti
 • Magazanizin açilisina özel promosyon parfüm destegi
 • Magazanizin açilisina özel ücretsiz Tekin Acar personel kiyafeti
 • Magazanizin açilisina özel ücretsiz ürün listesi ve katalogu
 • Magazanizin açilisina özel tabela
 • Magazanizin açilisina özel afis ve el ilani tasarimi
 • Magazanizin açilisina özel ürün kutulari
 • Magazanizin açilisina özel poset
 • Magazanizin açilisindan sonra Tekin Acar Kozmetik operasyon kalitesini en üst seviyede tutabilmesi için magaza standartlari el kitapçigi
 • Saha operasyonlari ve pazarlama ekibimizle birlikte magazanizin açilisi
 
konularinda tüm bayilerini destekler.